TWITTER MAÇ PAYLAŞARAK PARA KAZANMA

Twitter oldukça büyük kitleye sahip sosyal medialardan biridir. Peki, bu kadar kullanıcının olduğu bu sosyal media üzerinden gelir etmek imkansızmı? Hayır, imkansız diye birşey yoktur.

Twitter maç paylaşarak para kazanma. Twitter maç paylaşarak para kazanmak oldukça güzel fikirlerden biridir. Twitter maç paylaşmak nedir nasıl oluyor? Önrek olarak Fenerbahçe ve Galatasaray maçı var akşam saat 19:00 da. Bu takımların fanatları maçı canlı izlemek istiyor. Sizde onların canlı izlemelerini sağlamak için canlı yayın linklerini paylaşarak kullanıcıların maçı izlemesini sağlıyorsunuz. Bunun içinde bazı taktikler var şimdi onların bazılarının anlatımına geçelim. Taktikleri düzgün yapan arkadaşların kazanç elde etmemesi imkansız.

Neler Yapmamız Gerekiyor? Öncelikle twitter hesabı açmalıyız. Bunun içinde bu adrese tıklaya bilirsiniz. Twitter ana sayfası üzerinden kaydol yazısına tıklayarak, yeni hesap oluşturuyoruz. Hesabınızın ismini Maç Paylaşımı olarak koya bilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra telefon ve mail adres onayınızı yapın. Paylaşımların sonrası hesabınızın kapanma olasılığı olmasın. Hesabınıza mutlaka profil resmi ekleyin ve profil resminizde futbol ile ilgili olsun. Açıklama kısmına ise ” Canlı Maç Paylaşımlarını Bu Sayfadan Bula Bilirsiniz 🙂 ” diyerek tamamlayın. Şimdi ise geçelim maçın paylaşılmasına.

Maç Paylaşımı ve dahası. Futbol ile ilgilenmiyorsunuzsa ve futbol zamanlarından haberiniz yoksa maç paylaşımı yapamazsınız sorusu aslında yanlış. Çünkü günümüzde bu kategoride milyonlarca siteler vardır ve onlardan en sağlamını sizinle paylaşıyorum. Bu siteden günlük olan maçların listesini bula bilirsiniz. Önemli olan daha doğrusu paylaşmak istediğiniz maçın ismini bir kenara not olarak alın ve hangi saat yayınlanacağına bakın. 

Twitter ve tweet. Açmış olduğunuz hesabınıza girin. Ardından yeni tweet yapma kısmına tıklayın. Not ettiğiniz maçın zamanı 19:00 başlıyorsa siz 18:45 tweet paylaşın. Yani, maçınızın başlamasına 15 dakika kalmış linklerinizi paylaşın. Çok erken yada çok geç paylaşım yapmayın. Paylaşım için takımların isimlerini internette aratın ve resimler kısmından takımların ikisininde logosu olacak şekilde resim bulun.

Bu resim örnek olarak seçilde, siz takımınızın ismine uyğun olarak google aratarak bula bilirsiniz. Şimdi geçelim tweet atılmasına. Bu resmi tweet koyun ve takımınızın ismi ardından maçını canlı izle yazın. Örnek ” Fenerbahçe – Galatasaray Maçını CANLI İZLE “. Bu kısımda CANLI İZLE büyük ve göze çarpar biçimde yazmanız önemlidir. Sonrasında bu tweet insanlara göstermek kalıyor. Bunun içinde gündemde olan tagları kullanmalısınız. Ama bu zamanda bazı şeyleri dikkate almalısınız. Böyle ki, gündemde olan taglardan birini alın ve diğer tagı ise maçın ismi ile yapın. Örnek bu gün gündemde #deneme tagı popüler. Bunuda keşfet kısmından göre bilirsiniz. Diğer tagı ise ya #fenerbahce yada #galatasaray olarak yapın ama ikisinide koymayın. Siz bu kısımlarda maçını paylaşdığınız tagı kullanın. İki tag kullanmanız gerekiyor üçüncü tag sizi spama soka bilir. Bunun için iki tane tag koyun. Linki ise link kısaltma servislerinizden birinde deneme.com sitesini kısaltın ve bunu reklama yönlendirmesini seçin. Yani reklama tıklayan kullanıcıları ancak reklama yönlendirsin. Bu zaman kazançlarınız dahada artacaktır. İsterseniz maçın paylaşımını yapan, siteleride kısalta bilirsiniz, ama daha fazla gelir için reklama yönlendir daha ideal olucaktır.Örnek tweet resmi :

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

İnstagramda Hızlı Takipçi Kazanmanın Yöntemleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478